Loading...

Driežas LT

Automobilio Draudimas

Pagrindinė Informacija:

Buvo toks vairuotojas, kuriam labai sekėsi. Jonas berods. Toks beveik pasakų personažas. Keturiasdešimt metų už vairo, kas porą metų automobilius keisdavo – ir nei jam kokių avarijų (nė mažut mažiausio įbrėžimo!), nei jo automobilį kas nuvaręs būtų (niekas niekuomet nė nebandė!). Jis – tiksliau, jie – net sugedę nė karto nebuvo. Benzino visuomet sočiai, tepalai kaip reikiant. Tas Jonas (berods) net banalaus ratų gaubto pamesti nesugebėjo, jau nekalbant apie raktelius. Na jam išties tiesiog pasakiškai sekėsi. Kasdieniniame gyvenime gali būti visaip. Todėl draudimo brokeris „Driežas LT“ siūlo kompleksines automobilių ir jų savininkų draudimo paslaugas.

Galima rinktis tik tai, kas mūsų šalyje privaloma – transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimą. Tuomet avarijos atveju ne jūs, o draudimo bendrovė atlygins kitam automobiliui arba žmogui padarytus nuostolius.
Tačiau yra ir kur kas geresnę apsaugą teikiančių draudimo variantų. Jie, kaip taisyklė, ypač naudingi nesenais automobiliais važinėjantiems žmonėms, nes apdraudžia praktiškai nuo visų nelaimingų atsitikimų:
- automobilius ir jų įrangą,
- vairuotojo ir keleivių daiktus.

Be to, jei įvykus nelaimei automobilis nebegali važiuoti, teikiamos konsultacijos telefonu ir papildomai atlyginamos pagalbos kelyje išlaidos:
- variklio užvedimas, rato pakeitimas, kuro pristatymas, apsaugos sistemų gedimų šalinimas, atsarginių raktelių pristatymas, avarinis durelių atrakinimas;
- automobilio transportavimas į remonto dirbtuves arba kitą vietą;
- automobilio ir bagažo apsauga;
- suteikiamas pakaitinis automobilis arba apmokama nakvynė (iki 10 parų);
- nemokamas taksi bet kuriuo maršrutu iki 50 kilometrų

Be to, numatyta kur kas didesnė neturtinės žalos kompensacija:
- pagal civilinės atsakomybės draudimo sutartį suma yra 2500 eurų (8625 litai),
- pagal kasko draudimo sutartį suma yra iki 20 tūkstančių litų.
Tai itin aktualu tais atvejais, kai nukentėjusieji reikalauja didelės neturtinės žalos kompensacijos ir ji gali kelis kartus viršyti sumą, kuri numatyta pagal privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą.
Patogu ir tai, kad renkantis tinkamiausią variantą galima pasirinkti draudimo galiojimo regioną: Lietuva, Baltijos šalys arba visa Europa.

Papildomai galima apdrausti:

  • - kūdikiams skirtą kėdutę,

  • - vairuotoją ir (arba) keleivius nuo nelaimingų atsitikimų,

  • - automobilio priekabą.

Pildyti Užklausą

Susisiekite su „Driežas LT“ vieno mygtuko paspaudimu.