Loading...

Driežas LT

Sveikatos Draudimas

Pagrindinė Informacija:

Kartą gyveno labai sveikas žmogus. Jis buvo toks sveikas, kad viso pasaulio daktarai nuo pat kūdikystės vežiojosi jį po mokslines konferencijas. Kalbama, kad taip su daktarais bekeliaujant prabėgo visas to labai sveiko žmogaus gyvenimas. Tik… argi tai gyvenimas?

Visiems, kurie gyvena kitaip, draudimo brokeris „Driežas LT“ siūlo sveikatos draudimą.

Žemiau pateikiami keli konkretūs pavyzdžiai.
Kritinių ligų gydymo išlaidų kompensavimas
Atlyginamos tos gydymo išlaidos, kurių nekompensuoja privalomasis sveikatos draudimas. Draudimas taikomas patyrus traumą arba jei žmogui pirmą kartą diagnozuojama kritinė liga (miokardo infarktas, insultas, vėžys, išsėtinė sklerozė ir kt.).
Stacionaraus gydymo išlaidų kompensavimas
Atlyginamos operacijų išlaidos, o taip pat įvairios procedūros ir vaistai, kurių nekompensuoja privalomasis sveikatos draudimas. Apsidraudus galima gydytis ir valstybinėse, ir privačiose gydymo įstaigose. Galima rinktis papildomus variantus, pagal kuriuos kompensuojamos planinių ir skubių operacijų bei slaugymo išlaidos.
Ambulatorinio gydymo išlaidų kompensavimas
Atlyginamos privalomojo sveikatos draudimo nekompensuojamos ambulatorinio gydymo išlaidos, pavyzdžiui, gydytojo konsultacijos ir paskirti tyrimai. Pasirinkus papildomą sąlygą kompensuojamos ir lėtinių ligų gydymo išlaidos.
Visų sveikatos išlaidų kompensavimas
Pagal šią draudimo sutartį kompensuojamos bet kokios išlaidos bet kurioje medicinos įstaigoje. Tai leidžia žmogui numatyti ne tik gydymą (vaistai, gydytojo konsultacijos), bet ir ligų profilaktiką arba reabilitaciją (vitaminai, gydomieji masažai, procedūros ir pan.).

Dengiamos įvairios išlaidos:

  • - gydantis po nelaimingų atsitikimų,

  • - perkant vaistus,

  • - lankantis pas stomatologą ir odontologą,

  • - dalyvaujant reabilitacijos programose,

  • - atliekant tyrimus ir diagnostikos procedūras,

  • - ambulatorinio gydymo atvejais.

Pildyti Užklausą

Susisiekite su „Driežas LT“ vieno mygtuko paspaudimu.